Історія компанії

Ічнянський молочно-консервний комбінат

«Ічнянський молочно-консервний комбінат» був побудований на базі «Ічнянського заводу продтоварів», який було засновано у 1958 році. Після розвалу Союзу підприємство, як і більшість колись провідних підприємств у державі - майже не працювало та прийшло до занепаду.

Починаючи з 2006 року «Ічнянський завод продтоварів» виходить на новий виток розвитку – на підприємстві були розпочаті масштабні роботи по перепрофілюванню «Ічнянського заводу продтоварів» і почалося багатоетапне його реконструювання та повне переоснащення:

- відремонтовано виробниче приміщення консервного цеху;
- побудовано приміщення для зберігання сировини та відремонтовано складські приміщення для зберігання готової продукції;
- проведено капітальну реконструкцію комунікацій на комбінаті (каналізації, енергозабезпечення та опалення);
- відремонтовано адміністративне приміщення, виробничу лабораторію та побудовано приміщення для обслуговування персоналу і дегустаційна зала.
У процесі модернізації, підприємство було перейменовано в ВАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат».

Результатом першої хвилі реконструкції, стало визнання Ічнянського молочно-консервного комбінату четвертим за обсягом виробництва на ринку молочної консервації. Також у 2007 році, підприємство пройшло та отримало сертифікацію за міжнародними стандартами «Системи управляння якості» ISSO 9001-2000 і розпочало експорт продукції в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Варто відмітити, що результатом масштабного переоснащення та модернізації Ічнянського молочно - консервного комбінату стало визнання першим у розвитку серед молочно-консервних підприємств України у 2007-2008 роках.
2009 рік відзначився закінченням другого етапу реконструкції підприємства, що дозволило суттєво збільшити виробничі потужності консервного цеху. В цьому ж році «Ічнянський молочно-консервний комбінат» пройшов сертифікацію по системі управління безпечністю харчових продуктів, ДСТУ ISO 22000:2007 (HACCP). Сертифікація підприємства по міжнародній системі HACCP* відкрило нові можливості як на вітчизняному та й на міжнародному ринках.

У 2011 році, після закінчення третього етапу реконструкції виробничих потужностей на підприємстві було проведено заміну юридичної форми на Публічне Акціонерне Товариство.

У 2018 році було проведено заміну юридичної форми на Приватне Акціонерне Товариство.

Багаторічний досвід фахівців нашого підприємства доповнився сучасними можливостями та технологіями, залишивши вірність непорушному принципу – виробництво якісної продукції з традиційними і улюбленими смаками.

*Система НАССР (від англ. - Hazard analysis and critical control points) включає аналіз небезпечних чинників та критичних точок контролю, забезпечує безпеку продуктів харчування від хімічних, біологічних та фізичних факторів, а також систематизує по-площині наукових і технологічних досягнень для планування, контролю та документального підтвердження безпеки продуктів харчування. Цю систему застосовують практично в усьому цивілізованому світі. Її впровадження вимагає від виробників законодавство США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

Виробництво

Ічнянський молочно-консервний комбінат

Ми гарантуємо високу якість своєї продукції завдяки втіленню інноваційних систем і технологій. Ми починаємо контроль якості нашого продукту – з вирощування та виготовлення якісної сировини, яка відповідає всім українським та міжнародним стандартам. Найновіші технології та сучасні виробничі потужності комплексу, дозволяють Ічнянському молочно - консервному комбінату виробляти найякіснішу продукцію з суворим дотриманням всіх стандартів якості. Якість підтверджується системою управління виробничими процесами молочно - консервного комбінату, яка сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів FSSC22000. А також сертифікати ISO 22000: 2005 та базові програми - ISO / TS 22002-1 (PAS 220). Відповідність стандартам – це контроль управління якості та ризиками на всіх етапах - від виробництва сировини до реалізації готового продукту. В портфель продукції «Ічнянського МКК» входить широкий асортимент молочної консервації, яка використовується як сировина для виготовлення кондитерської продукції провідними українськими виробниками, так і для приготування домашньої кулінарії, до сімейного столу для кави та чаю. Наша продукція знайома споживачам під торговими марками «Mama Milla», «Ічня», «Milada». Головними перевагами є: чудовий, всіма улюблений, традиційний смак; висока якість; різні формати упаковки та упаковки з унікальним, оригінальним дизайном, що виділяє нашу продукцію від інших виробників.

Нагороди

Згущене молоко ТМ «MamaMilla» визнано кращим продуктом 2013 року

"Молоко згущене незбиране з цукром" від ТМ «MamaMilla», вироблене українським ПАТ "Ічнянськиймолочно-консервний комбінат", визнано провідними експертами кращим продуктом року на Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва "Продекспо-2013" у Москві. Продукт переможець нагороджений Кубком Гран-прі лауреата міжнародного конкурсу «Кращий продукт 2013».

Кращий продукт «ПродЕкспо»

Шість років поспіль, на дегустаційних конкурсах «Кращий продукт - 2008», «Кращий продукт - 2009», «Кращий продукт - 2010», «Кращий продукт - 2011», «Кращий продукт - 2012», «Кращий продукт - 2013» на найбільш відомій в СНД і в Східній Європі, міжнародній виставці «ПродЕкспо», традиційно проводиться в Москві, ПАТ «Ічнянський молочно-консервнийкомбінат» отримує золоту медаль і почесний диплом за якість продукту «Молоко згущене з цукром». Традиційно в цій виставці беруть участь найбільші виробники Росії та СНД.

Золота медаль World Food Kazakhstan 2008

На найбільш рейтинговій виставці Середньої Азії World Food Kazakhstan 2008, традиційно проводиться в південній столиці Казахстану, Алмати, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» отримав за підсумком професійної дегустації золоту медаль і почесний диплом «Кращий продуктWorld Food Kazakhstan 2008». У цій виставці традиційно беруть участь найбільші підприємства галузі Середньої Азії та СНД.