22 липня 2016р.

Групі компаній «PRAVIO» - 10 років!

Иллюстрация

24 липня 2016 року група компаній «PRAVIO» відзначить своє 10-річчя. За весь цей час завдяки своїм досягненням на світовому і вітчизняному ринках молочної продукції, в сфері аграрного бізнесу підприємства ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», ТОВ «Провіант», ТОВ «MilkInvest» і ряд інших перетворилися на великий промислово-інвестиційний холдинг під назвою Група Компаній «PRAVIO».
Історія групи компаній почалася в 2006-му році. Завдяки правильно розробленої стратегії і приходу інвесторів, за період з листопада 2006 року по березень 2007 року була здійснена реконструкція фактично недіючого заводу продтоварів у м Ічня Чернігівської області. Саме в 2007-му році і сформувавсямолочний бізнес-напрямок компанії - ПАТ "Ічнянський молочно-консервний комбінат".
В цьому ж році підприємство було сертифіковане за міжнародними стандартами "Система управління якістю" ISO 9001-2000, створена власна національна система дистрибуції, активно починає розвиватися напрямок експорту.
Вже через 2 роки ПАТ "Ічнянський молочно-консервний комбінат" стає лідером серед найбільших виробників молочних консервів в Україні.
У 2010-2012рр прогресивно розвивається як молочний бізнес, так і інші напрямки компанії. За сприяння шведської фірми "Tetra Pak" на Ічнянському комбінаті побудований новий цех з виробництва UHT-молока, створюється власна сировинна база, закуплено парк сучасних молоковозів "SСANIA" з вбудованими станціями підготовки проб молока до аналізу, продукція експортується в більш, ніж 40 країн світу , успішно розвивається власне аграрний напрямок "MilkInvest", завдяки чому для виробництва продукції поставляється молоко найвищої якості з екологічно чистих регіонів України.
Продукція флагмана Групи компаній «PRAVIO» - Ічнянського МКК сьогодні експортуються в 48-м країн світу. UHT-молоко, згущене молоко і вершки - представлені у всіх регіонах України і з успіхом продаються в національних і міжнародних мережах: Фоззі-Груп (Фоззі, Сільпо, Фора), АТБ, Фуршет, Ашан, Metro , Billa, Таврія, Союз, квартал, Експансія та інші. Продукція нашого виробництва добре відома вітчизняним споживачам під власними ТМ "MamaMilla", ТМ "Milada", ТМ "Ічня", під PL: «Хіт продукт», «FineFood», «ARO», «Весела ферма» , «Повна чаша», «№1», «Еврогрупп» і ін.
Слід зазначити, що ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» - постійний учасник найбільш рейтингових міжнародних конкурсів і виставок, неодноразовий володар золотих медалей і кубків, інших міжнародних і національних нагород (постійний переможець міжнародних конкурсів у номінації «За високу якість продукції» протягом 2008 -2013 рр. на міжнародній виставці «Продекспо» в м Москва, володар Кубка Гран-прі лауреата міжнародного конкурсу «Кращий продукт 2013» на виставці «Продекспо-2013», золотих медалей на найбільшій в Росії виставці продуктів харчування World Food Moscow і багатьох інших)
Маючи широкі можливості, тривалий досвід і достатні ресурси для розвитку нових напрямків і проектів різного масштабу, розуміючи свою відповідальність за поліпшення добробуту суспільства - підприємства Групи Компаній «PRAVIO» визначили свою соціальну місію бізнесу, як надання реальної допомоги людям, організаціям, сферам держави, які сьогодні особливо потребують підтримки.
Розуміючи свій громадянський обов'язок за підтримку і добробут суспільства в нелегкий час для нашої країни - підприємства холдингу сьогодні активно надають допомогу українській армії, біженцям з Криму і східних регіонів України, людям з особливими потребами, школам, дитячим садочкам і лікарням.
У день народження ГК «PRAVIO» її Президент - Валентин Анатолійович Запорощук від імені холдингу і від себе особисто висловлює особливу подяку партнерам, які багато років співпрацюють з нами, а саме: Українському Союзу Промисловців і Підприємців, Чернігівської обласної державної адміністрації, АТ "Сбербанк Росії ", Компанії" Інфагро ", ТОВ" Астарта-Київ ", ТОВ" Катеринопільський АГРОПРОДУКТ ", ТОВ" Арда МЕТАЛ ПЕКЕДЖИНГ УКРАЇНА ", ТОВ з іноземними інвестиціями" Тетра Пак "і багатьом іншим, хто успішно і плідно співпрацює з підприємствами ГК «PRAVIO».