09 червня 2016р.

З 8 по 11 червня поспішайте відвідати виставку АГРО 2016!

Иллюстрация

З 8 червня розпочала свою роботу XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2016», в якій беруть участь понад 1 200 компаній і організацій з 15 країн світу.
Це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України.
Незмінно постійним учасником виставки є ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» - один з провідних лідерів згущеного молока, не тільки Чернігівщини, а й всієї України в цілому. ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» поставляє свою продукцію більш ніж в 50 країн світу. Постійна робота над розширенням асортименту, поліпшенням технічного забезпечення і підвищенням професіоналізму співробітників дають можливість створювати якісний продукт, який так любить вітчизняний і закордонний споживач.
На виставці кожен відвідувач може побачити останні новинки сільськогосподарського обладнання, величезний асортимент тваринницького напряму і корисні розробки в сфері сільгосп добрив.Иллюстрация В рамках «АГРО 2016» пройдуть масштабні тематичні заходи:

Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасні частин, зрошувальне обладнання, засоби механізації сільгоспвиробництва, продовольчого машинобудування, обладнання для тваринництва, птахівництва, кормовиробництва «ЕкспоАгроТех».

Міжнародна спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій «Hi-Tech АГРО»
Міжнародна спеціалізована виставка біологічних енергоресурсів «Біопаливо--2015»
Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва та ветеринарної медицини «ANІMAL` EX»
Міжнародна спеціалізована виставка «Рослинництво і агрохімія»
Міжнародна спеціалізована виставка екологічно безпечних продуктів і технологій «ORGANIC» і дегустаційне шоу «СМАК органіка»
Міжнародна спеціалізована виставка конярства та кінного спорту «ЕквіСвіт»
Міжнародна спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства «FISHEXPO»
Спеціалізована виставка виноробства «МИР ВИНА»
Під час роботи виставки будуть проводитися:
Науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги),
Презентації та дегустації різних продуктів,
Показ племінних коней і великої рогатої худоби,
Розважальна програма для сімейного відпочинку.

Иллюстрация

«АГРО 2016» - це ще одне підтвердження того, що Україна - аграрна країна. Тому кожна розробка, кожна нова виведена порода тварин, кожен новий вид добрива для підвищення врожаю - це вірний шлях процвітання і стабільності нашої країни!
XXVІІI Міжнародна агропромислова виставка «АГРО -2016» пройде з 8 по 11 червня 2015 року, на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (м.Київ, проспект Ак. Глушкова, 1).