01 березня 2016р.

"ІМКК" увосьме успішно представив Україну на Міжнародній виставці GULFOOD 2016 в Дубаї!

Иллюстрация

«Ічнянський молочно-консервний комбінат» увосьме успішно представив Україну на XXI Міжнародній спеціалізованій виставці харчової промисловості та готельного бізнесу GULFOOD в Дубаї. Вагома в регіоні Перської затоки і Близького Сходу спеціалізована щорічна виставка харчової промисловості та готельного бізнесу Gulfood традиційно проходить у всесвітньому торговому центрі Дубаї. Протягом п'яти днів Gulfood привертала увагу десятків тисяч фахівців з усього світу, були представлені експозиції 5 тис. Учасників з 120 країн, які зайняли понад 115 тисяч квадратних метрів виставкової площі.
Gulfood користується особливою популярністю з багатьох причин, але в першу чергу - це імпорт 95% продуктів харчування в країни затоки, а також постійно зростаючі обсяги реекспорту в ОАЕ, які оцінюються понад $ 16 млрд.
«Gulfood стала важливою частиною бізнес-планів глобальної харчової промисловості. Виставка, послідовно досягає нових результатів, зростає з року в рік, і її глобальний статус не викликає сумнівів» - заявив, генеральний директор організатора виставки Dubai World Trade Centre Хелал Саїд Альмаррі, підкресливши важливу роль, яку Gulfood грає в сприянні торгівлі між постачальниками і покупцями з усіх куточків земної кулі. - «Gulfood надає можливість проведення торгових операцій для місцевих, регіональних та міжнародних виробників, постачальників, дистриб'юторів і роздрібних торговців на мільярди дирхамів».
Иллюстрация Для самого ж ПАТ «ІМКК» участь в Gulfood стало вже доброю традицією. Уже котрий рік поспіль компанія представляє власну унікальну експозицію, яку удостоїли увагою десятки тисяч відвідувачів виставки, серед яких великі світові виробники, власники і службовці супер- і гіпермаркетів; бакалійних магазинів; виробники, імпортери, експортери, дистриб'ютори продуктів і напоїв; готельєри та ресторатори (в тому числі ресторани швидкого харчування); державні департаменти, які відповідають за постачання лікарень, госпіталів, цивільних і оборонних об'єктів; транспортні компанії; нічні клуби і готелі.
Повномасштабна участь вітчизняних виробників, що спеціалізуються на виробництві та торгівлі харчовими продуктами, стало можливо завдяки успішній співпраці УСПП і Посольства України в ОАЕ. Ринки харчових продуктів країн Перської затоки, Північної і Центральної Африки і Азії традиційно залишаються імпортозалежні, а тому, за словами глави української делегації, віце-президента УСПП Валентина Запорощук, вітчизняні компанії мають величезний потенціал щодо діяльності на ринках даного регіону.
«Участь компанії у заходах подібного масштабу - це реальний шанс почати діалог з потенційними партнерами і значно розширити ринок збуту своєї продукції», - вважає Валентин Запорощук. - «Країни Близького Сходу, Перської затоки розвиваються неймовірними темпами, доходи людей зростають. А, отже, вони роблять вибір на користь більш якісних продуктів харчування. Наша молочна продукція користується там величезним попитом. Так, 50% експорту нашої компанії - це відвантаження в країни Сходу. Молочні продукти ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» затребувані в Єгипті, Лівії, Тунісі, Екваторіальній Гвінеї, Мозамбіку і ПАР. Таку можливість ми отримали завдяки постійній участі у виставці «Gulfood», найбільшому на Близькому Сході спеціалізованому заходу для трейдерів продуктів харчування».
Иллюстрация В рамках участі у виставці відбулися двосторонні переговори і консультації з арабськими партнерами та іншими міжнародними делегаціями виставки Gulfood '2016 щодо залучення інвестицій у вітчизняне сільськогосподарське виробництво.