18 лютого 2016р.

ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» на виставці для справжніх професіоналів - Anuga 2015!

Иллюстрация

З 10 по 14 жовтня 2015 року в Кельні (Німеччина) відбулася виставка-ярмарок ANUGA 2015 - головна подія харчової галузі світового масштабу. На 280 тис. кв.м. виставкових площ розмістилися стенди 7 тис. учасників - компаній-виробників, представників кейтерингового та ресторанного бізнесу, великих гравців продуктового рітейлу.
Сам девіз виставки «TASTE THE FUTURE» («СПРОБУЙ МАЙБУТНЄ») свідчить про те, що основний акцент зроблено на виявлення нових тенденцій в споживчих смаках і перевагах, на презентацію новинок харчової промисловості, а також на інновації у виробництві та приготуванні, на перший погляд , традиційних продуктів і страв. Не дивно, що форум відвідало близько 160 000 людей з 192 країн світу.
У цьому величезному, за своїми масштабами, заході активну участь взяв флагман української промисловості у своєму сегменті ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат». Експорт компанії налічує більше 40 країн світу.

На стенді компанії всі дні форуму велася активна робота з відвідувачами та партнерами.
Иллюстрация «Приємно було бачити українські компанії, які почали активно брати участь у таких масштабних заходах. У першу чергу, це пов'язано з втраченими ринками збуту, які виявилися закриті для українського виробника через сформовані обставини. Багатьох це штовхнуло на пошуки нових рішень»- сказав Валентин Запорощук, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, президент ГК «PRAVIO».
На своєму стенді компанія представила зразки продукції, які вже завоювала довіру споживачів у багатьох країнах світу: класична продукція в традиційній упаковці під торговою маркою «Ічня», продукція преміум класу під брендом «Mama-Milla», а також продукція, випуск якої здійснюється на закордонні ринки під брендом «Milada».
Участь у даній виставці, в першу чергу потрібно для того, щоб знайти нові можливості на глобальному ринку, відкрити нові перспективи для розвитку бізнесу в подальшому. Завдяки високому професіоналізму представники компанії залучили до співпраці нових торгових партнерів, зустрілися з тими компаніями, з якими пов'язані багато років спільної роботи.
ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», що входить в групу компаній «PRAVIO» - надійний і прозорий виробник якісної продукції, який завжди на крок попереду і не зупиняється на досягнутому!