15 січня 2016р.

ІМКК пройшов навчання та отримав сертифікат ISO та ISO/TS

Иллюстрация

14 січня відбулось навчання фахівців всіх рівнів ПАТ «Ічнянського молочно-консервного комбінату», який входить до групи компаній "PRAVIO", транснаціональною компанією *«Бюро Верітас».
В результаті успішно проведеного аудиту і навчання керівного складу, підприємство отримало сертифікат, що підтверджує стандарти **FSSC22000. А також сертифікати ***ISO 22000: 2005 та базові програми - ISO / TS 22002-1 (PAS 220).
Завдяки даному навчанню та сертифікатам, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» отримав можливість працювати з 80% компаній світового ринку, а також максимально адаптуватися під ринок ЄС.
ДОВІДКА
*Бюро Верітас є світовим лідером в областях тестування, інспекцій та сертифікації і пропонує своїм клієнтам висококваліфіковані послуги, які є ефективним інструментом для організацій будь-якого виду діяльності на шляху досягнення відповідності різноманітним вимогам якості, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної відповідальності.
**Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000) - це надійна, заснована на стандартах ISO, визнана на міжнародному рівні схема аудиту та сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів в харчовому ланцюзі поставок. FSSC 22000 використовує існуючі стандарти ISO 22000, ISO 22003, а також технічні галузеві специфікації «Програми попередніх умов» (ППУ), які були розроблені на підставі обширних відкритих консультацій з численними зацікавленими організаціями. Виробники, вже сертифіковані по ISO 22000, можуть отримати сертифікат FSSC 22000, що визнається Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI), за умови виконання вимог технічних галузевих специфікацій ППУ і додаткових вимог схеми.
***Міжнародна організація по стандартизації (ISO) є однією з найбільш великих і значущих організацій, що займається розробкою міжнародних стандартів. Міжнародні стандарти носять добровільний характер і містять актуальні специфікації на продукцію, послуги та передову практику, а також сприяють підвищенню ефективності виробництва і активному росту промислового потенціалу. Міжнародні стандарти розробляються на основі консенсусу, що позитивно впливає на скорочення бар'єрів у торгівлі.