03 грудня 2015р.

ІМКК разом з волонтерами активно допомагає бійцям АТО

Иллюстрация

Нині з волонтерської когорти, яка утворилася у 2014-му, залишилися тільки справжні патріоти, які діють за покликом серця. Серед таких Громадська організація «Підприємець Ічнянщини» і «Спілка учасників бойових дій АТО Ічнянського району». Із військовими ці волонтери постійно тримають зв’язок, тому добре знають, чого не вистачає на передовій і на різних лініях оборони.
Нещодавно активісти згадуваних організацій повернулися з чергової поїздки у зону АТО. Як і зазвичай, доставили землякам, що служать на Сході, близько півтори тонни всіляких потрібних речей.
– Це овочі, домашня консервація, сало, тютюн, бо хлопці просять його замість цигарок, термобілизна та інше, – розповів голова «Спілки учасників бойових дій АТО Ічнянського району» Сергій Петраускас. – Цього разу нам дуже допомогли бізнесмени з громадської організації «Підприємець Ічнянщини», громади сіл Більмачівка і Ольшана, Ічнянська гімназія імені Васильченка (зібрали гроші на зимову гуму для автівки, якою возять допомогу бійцям. – Авт.), а також Більмачівська школа. Її учні та вчителі придбали для бійців теплі шкарпетки. До благодійної справи долучилося і ТОВ ФК «Сінком-Ічня», яке очолює Анатолій Брусенко.
На щастя, на Ічнянщині чутливих до людської біди людей багато. Скажімо, найбільшу кількість разів – 15 – возив потрібні речі в зону АТО місцевий підприємець, один із співзасновників «Підприємця Ічнянщини» і волонтер В’ячеслав Бабіч. Волонтерка Тетяна Дорошенко побувала на Сході вже 13 разів. Уперше зважилася у червні 2014-го, коли в АТО мобілізували її чоловіка.
Ічнянський молочно-консервний комбінат тільки цьогоріч передав 4,5 тисячі банок згущеного молока вагою понад 1,5 тонни. Цього разу від ІМКК волонтери відвезли військовим дерев’яні піддони, щоб у бліндажах було сухо. Ще раніше допомогли будівельним поліетиленом. Знову ж таки для облаштування бліндажів. Не забуває підприємство і про родини військових. Зокрема, за безпосередньої фінансової підтримки голови наглядової ради ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Валентина Запорощука відбуваються різні свята та ще й із подарунками для дітей мобілізованих і учасників АТО з Ічні та району.
Активно допомагають військовим й інші підприємці. Їх настільки багато, що згадати добрим словом усіх немає можливості.
Однак примітно, що ічнянські волонтери – дуже скромні люди. Про допомогу військовим розповідають неохоче, мовляв, на їхньому місці так робив би кожен. А це і є життєве кредо справжніх волонтерів: твори добро, але нікому про це не розповідай. Тож низький вам уклін за справи і громадянську позицію.